vr 20-11-2015

Jeugdsponsoring

Sponsoring kleedkamers.

Vanaf heden kan je ook uw reclame laten aanbrengen op een van onze magneetborden aan de kleedkamers aan onze jeugd terreinen. Zo zien zowel spelers, supporters en andere betrokkenen dat u gelooft in de club en de kwaliteit van onze jeugdopleiding nog meer de hoogte in duwt.  Uw naam en/of logo verschijnt op het magneetbord in de vorm van een plakkaat van 40 bij 40 centimeter. Dit voor de prijs van 250€ excl BTW.

 

  • Stijlvol magneet full colour, volledig naar wens van de klant opgemaakt
  • Alle ogen op u gericht voor duizenden potentiële klanten
  • Uw boodschap komt terecht bij uw doelgroep.

 

Wat bieden wij in return! Wij staan ervoor garant uw zakenrelaties en medewerkers op een originele wijze te verwennen bij speciale gelegenheden en uw promotioneel materiaal op een aantrekkelijke manier te verspreiden en dit alles met een ruime publieke belangstelling een goede return te geven .

Naast de gekozen sponsorformule vermelden we uw bedrijf op onze jeugdwebsite en deze telt elke maandelijks  een 6000 bezoekers.

 

Voor verdere inlichtingen neem contact op met onze PR gerry.liessens@waasland-beveren.be en deze zal je graag info verlenen over onze sponsor mogelijkheden.